RADYS.CZ

ROLE
UX, webdesign, brand

KLIENT
webový servis

TYP
webdesign, logo

Brief

Prodejce designového nábytku a vestavěných skříní – Radys.cz si přál změnu. Společně s webovým servisem jsme ji realizovali.

Cílem projektu bylo vytvořit novou moderní a neotřelou značku určenou pro movitější klientelu. Na značku navazoval nový web a marketing.

Moje role zahrnovala tvorbu loga a grafické návrhy webu pro velké monitory i mobilní zařízení. Dále jsem pomáhal se změnou loga a zavedením značky.

LOGO

radys-logo-v2radys-logo-v2

PODSTRÁNKY

radys-desktop-firstradys-desktop-first

DESKTOP

radys-desktop-secondradys-desktop-second
[unex_ce_button id="content_haxumnk7f" button_text_color="#ffffff" button_font="bold" button_font_size="30px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="1px" button_bg_color="#88bd00" button_padding="15px 30px 15px 30px" button_border_width="0px" button_border_color="#88bd00" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#88bd00" button_border_hover_color="#88bd00" button_link="http://www.radys.cz" button_link_type="url" button_link_target="_blank" has_container="1" in_column=""]WWW.RADYS.CZ[/ce_button]