FIT-PRO.CZ

ROLE
UX, webdesign

KLIENT
webový servis

TYP
eCommerce

Brief

Po třech letech v online světě firma FIT-PRO CZECH mnohonásobně vyrostla. Z velké části za to může tým webového servisu jehož jsem součástí. Potřeba důstojně komunikovat se zákazníky i na mobilních zařízeních donutila klienta k redesignu e-shopu.

Mojí rolí bylo navrhnout grafickou podobu e-shopu pro velké monitory až po nejmenší mobilní zařízení a zajistit skvělou použitelnost. Mezi měřitlelné cíle patřilo zvýšení konverzního poměru a počtu objednávek.

fit-pro-macbook-v2fit-pro-macbook-v2

FRAGMENTY

fit-pro-fragmenty-2fit-pro-fragmenty-2

DESKTOP

fit-pro-stranky-2vedlesebefit-pro-stranky-2vedlesebe

MOBILE

fit-pro-mobile-v1fit-pro-mobile-v1

Když s někým spolupracujete 6 let, jako já s Honzou, znamená to, že dělá svou práci znamenitě. Po celou tu dobu jsem si byl jist, že kope za náš tým a má jediný cíl – perfektní výsledek. U každého jednotlivého projektu byl velkým přínosem.

Ing. Karel Dytrych
Webový servis

[unex_ce_button id="content_rqrcurtci" button_text_color="#ffffff" button_font="bold" button_font_size="30px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="1px" button_bg_color="#f73610" button_padding="15px 30px 15px 30px" button_border_width="3px" button_border_color="#f73610" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="3px" button_bg_hover_color="#f73610" button_border_hover_color="#f73610" button_link="http://www.fit-pro.cz" button_link_type="url" button_link_target="_blank" has_container="1" in_column=""]WWW.FIT-PRO.CZ[/ce_button]